strzałka do góry

Kariera

Przejdź do kontaktu
biuro@bbconsultants.pl

+48 530 272 155
 

Dlaczego My?

BBC jest firmą o dojrzałej i wysokiej kulturze organizacyjnej. Wiemy jak cenny jest każdy człowiek i jak wielka jest jego godność. Potencjał firmy tkwi w ludziach z pasją i niecodziennym talentem, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą. BBC potrafi dostrzec możliwości jednostek, zatem świadomie rozwija kariery swoich pracowników, dbając o ich rozwój osobisty. Unikatowy program TALENT CARE przynosi niesamowite wyniki w rozwoju pracowników.

Człowiek w swojej naturze składa się ze sfery fizycznej oraz psychicznej. BBC w swoich strategiach zarządzania ludźmi, w sposób komplementarny, zaspokaja potrzeby swoich współpracowników.

Jako podsumowanie odpowiedzi na pytanie: Dlaczego My? Prezes Zarządu BBC odpowiedział w sposób głęboki:
„Jestem dumny z moich współpracowników.” - Łukasz Zdziebłowski, Prezes Zarządu BBC

Kariera

Poczucie, że nasze życie zawodowe stoi w miejscu, w wielu przypadkach może spędzać sen z powiek. BBC rozumie jak ważne jest robienie postępów w życiu zawodowym. Wiemy, iż nie każdy posiada odpowiednie predyspozycje do bycia managerem,jednak może on wzbogacać organizację swoją wiedzą ekspercką. Dlatego też, proponujemy dwie linie rozwoju zawodowego: menadżerską i ekspercką. BBC nie wyróżnia żadnej ze ścieżek, tym samym z dumą obserwuje trafne wybory drogi zawodowej swoich pracowników.

BBC nie jest organizacją, która promuje rozwój przez wysługę lat . My szybko promujemy najzdolniejszych. Dzięki autorskim programom Talent Search, osobom nieprzeciętnym BBC proponuje stanowiska na miarę ich talentu, nie wymagając kilkunastu lat doświadczenia.

Rozwój osobisty

Jeśli marzysz o pracodawcy, który sam motywuje Cię do ciągłego rozwoju, który sam inspiruje do działania, dyskutuje o drodze doskonalenia zawodowego, doradza i współprojektuje Twój rozwój, BBC jest właśnie takim pracodawcą.

Z uwagi na obecność trzech linii biznesowych (projektowanie, consulting i wykonawstwo) możesz wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę rozwoju osobistego, zgodną ze strategią rozwoju firmy.

Odpowiedzialność

BBC jest firmą wyróżniającą się w kwestii podejścia do odpowiedzialności. Doskonale rozumiemy, że w odpowiedzialności i wolności kryje się tajemnica rozwoju człowieka, której nie da się sprowadzić do wspólnego mianownika Dla tych, którzy podejmą powyższe wyzwanie, BBC ma do zaoferowania ocean możliwości.

BBC’s Talent Care

Jeśli chciałbyś podzielić się swoim talentem i geniuszem z firmą, która docenia posiadane zdolności, zapraszamy do programu BBC’s TALENT CARE. TALENT CARE to skojarzony program skupiający w sobie wielokryterialne nastawienie do potencjału. Program charakteryzuje się indywidualnym podejściem i duży nacisk kładzie na rozwój kompetencji miękkich, technicznych i zarządczych. Osoby obecne w BBC TALENT CARE trafiają pod opiekę najwyższej kadry zarządczej, która jest odpowiedzialna za coaching.

Pragnę, by osoby w BBC TALENT CARE wzrastały wraz z organizacją - Łukasz Zdziebłowski, Prezes Zarządu BBC

Pakiety dla pracowników

BBC rozumie potrzeby człowieka i przywiązuje ogromną wagę do równowagi życiowej. Firma wspiera także upodobanie do aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie. Podstawą jest również ubezpieczenie korporacyjne.

Rozumiemy, iż życie stawia przed nami różne wyzwania, również te trudne w sferze materialnej, dlatego też jesteśmy otwarci i empatyczni na wsparcie materialne w postaci pożyczek z Funduszu Świadczeń Socjalnych, akcji zbiórkowych i darowizn.

Dbając o wspólnotowy charakter pracy, zwracamy uwagę na integrację naszych pracowników podczas zajęć sportowych, zajęć językowych oraz ekscytujących imprez dedykowanych.

Zarządzanie wiedzą

BBC, z nieukrytą dumą, wprowadziło program zarządzania wiedzą. Doskonałym i bardzo istotnym aspektem jest dla nas świadomość jak ważna dla naszych współpracowników jest wiedza. Podejście to komponuje się z troską o wiedzę ukrytą, wiedzę nabytą i mądrość nadaną.

Dzielmy się perłą, jaką jest wiedza i mądrość - Piotr Blus, Dyrektor Działu Projektowego

Aplikacje do bazy CV

Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem technicznym, aplikuj do bazy inżynierów. Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem działów wsparcia, aplikuj do bazy działów wsparcia programem procesu rekrutacji. Choć etapy są tożsame z ogólnie obowiązującymi standardami, to zmianom zostały poddane procesy wewnątrz etapów.

Aktualne oferty pracy

 • ASYSTENT ARCHITEKTA

  BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko.

  Zobacz więcej
 • ARCHITEKT PROWADZĄCY

  BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko.

  Zobacz więcej
 • KONSTRUKTOR

  BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko.

   

  Miejsce pracy: Warszawa

  Zobacz więcej
 • INŻYNIER BUDOWY

  BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę z młodymi i zdolnymi pasjonatami branży budowlanej.

  Zobacz więcej
 • ASYSTENT KONSTRUKTORA

  BBC Sp. z o.o. Sp K. jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę z młodymi i zdolnymi pasjonatami branży budowlanej.

  Zobacz więcej
 • KIEROWNIK PRACOWNI PROJEKTOWEJ

  BBC Best Building Consultants jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza  profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę z młodymi i zdolnymi pasjonatami branży budowlanej

  Zobacz więcej
 • Agent Nieruchomości/ Sprzedawca rynku mieszkaniowego Zobacz więcej
 • KIEROWNIK PROJEKTÓW INFRASTRUKTURALNYCH

  Branża: Budownictwo

  Stanowisko: Kierownik Projektów Infrastrukturalnych

  Miejsce pracy: Żyrardów (50 km od Warszawy)

  Zobacz więcej
 • PM/Koordynator Projektu deweloperskiego

  BBC Development jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalny deweloper powierzchni mieszkaniowych. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę ze zdolnymi pasjonatami branży budowlanej.

   

  Miejsce pracy: Żyrardów

  Zobacz więcej
 • Project Manager

  BBC Development jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalny deweloper powierzchni mieszkaniowych. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę ze zdolnymi pasjonatami branży budowlanej.

  Zobacz więcej

Opis procesu rekrutacyjnego

Poczucie nowości wśród osób w procesie rekrutacji wzbudza podejście do procesu firmy BBC do procesu zatrudniania.

Ze nieukrywaną dumą możemy pochwalić się autorskim programem procesu rekrutacji. Choć etapy są tożsame z ogólnie obowiązującymi standardami, to zmianom zostały poddane procesy wewnątrz etapów.

KROK 1 Wewnętrzna preselekcja aplikacji

Etap ten jest wyrażeniem woli kandydata do podjęcia współpracy z firmą BBC. Wśród wielu aktywnych form poszukiwania współpracowników, Kandydat odpowiada na zaproszenie do procesu rekrutacyjnego przez wysłanie aplikacji za pośrednictwem portali rekrutacyjnych bądź bezpośrednio z poziomu strony www.bbconsultants.pl/kariera lub na adres rekrutacja@bbconsultants.pl

KROK 2 Wstępna, wielokryterialna rozmowa telefoniczna z kandydatem KROK 3 Rozmowa kwalifikacyjna z programem badania kompetencji KROK 4 Case studies dotyczące profilu stanowiska KROK 5 Wywiad z kadrą najwyższego szczebla KROK 6 Rozpoczęcie podróży życia z BBC


Letnia akademia BBC

BBC z przyjemnością pragnie skierować zaproszenie do młodych profesjonalistów, aby poznać się wcześniej!
Zaniepokojeni, iż uczelnie nie przygotowują młodych specjalistów do zawodu, uruchomiliśmy Letnią Akademię BBC.
Do swojej decyzji podchodzimy odpowiedzialnie i twórczo, dlatego też w procesie tym pragniemy nauczać i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem. Każdorazowo jesteśmy dumni, gdy rozpalimy podczas tego programu iskrę, zarazimy pasją do budownictwa młodych adeptów zawodu.

„Przyjdź i poznaj swoją ponadprzeciętność” - Piotr Blus, Managing Director Dlaczego warto?

Program Letnia Akademia BBC manajlepszym studentom wiele do zaoferowania, m.in:

trzymiesięczny, skonsolidowany zastrzyk wiedzy, wzbudzający świadomość zawodu inżyniera             budownictwa;
zdobycie cennego doświadczenia uznawanego na przyszłej drodze zawodowej;
możliwość uczenia się od profesjonalistów w systemie coachingu;
ambitne i ciekawe zadania u progu praktyki;
możliwość rozpoczęcia długoterminowej współpracy z firmą BBC;
szansa na poznanie tajników pracy inżyniera, a nie tylko na parzenie kawy;
okazja uczestniczenia w najciekawszych projektach budowlanych w skali całego kraju;
zdobycie praktycznego spojrzenia na budownictwo, które pomoże w ukierunkowaniu przyszłej             drogi zawodowej;

Zasady rekrutacji Kogo szukamy?

Młodzi profesjonaliści / absolwenci

Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem budownictwa, architektury, inżynierii sanitarnej lub elektrycznej bądź nauk pokrewnych, BBC pragnie traktować Cię jako młodego profesjonalistę. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji do naszej bazy bądź aplikowania bezpośrednio na stanowiska wymienione w aktualnych ofertach pracy.

• Jeśli jesteś zainteresowany pracą/stażem na stanowisku technicznym, aplikuj do bazy młodych inżynierów
• Jeśli jesteś zainteresowany pracą/stażem związanym ze stanowiskiem działów wsparcia, aplikuj do bazy działów wsparcia

Profesjonaliści / Kandydaci

Pragniemy gromadzić wokół siebie najlepszych. W ramach swojej działalności, BBC prowadzi największe zamierzenia budowlane, zarówno po stronie projektowania, konsultingu budowlanego, jak i wykonawstwa. Projekty te, z uwagi na swoją skalę i niepowtarzalny charakter, wymagają znakomitej kadry inżynierskiej, na której ciąży olbrzymia odpowiedzialność. Odpowiedzialność tę chcemy składać w ręce profesjonalistów, dlatego też kadrę BBC stanowią znakomici eksperci i managerowie.

Kierujemy swoje zaproszenie do kandydatów, którzy:

posiadają talent, zdolności, wyróżniają się na tle innych;
„czują” budownictwo w sposób naturalny;
potrafią stawać się liderem zespołów bądź ekspertem;
umieją unieść brzemię odpowiedzialności i cieszyć się smakiem osiąganych sukcesów;
są pasjonatami w zakresie wykonywanych zadań;
z przyjemnością podejmą ambitne wyzwania przy kluczowych projektach;
wyróżniają się ambicją i otwartym umysłem, by przyjąć wiedzę angażują się i każdego dnia chcą być coraz             lepsi;
angażują się i każdego dnia chcą być coraz lepsi;

Jesteśmy wymagającym pracodawcą, lecz na każdym etapie współpracy udzielamy wsparcia swoim współpracownikom, zarówno w działaniach, jak i w dzieleniu się inspirującym spojrzeniem.

Reasumując, obdarowujemy współpracowników odpowiedzialnością z towarzyszącym wsparciem. Tymże procesem pragniemy pobudzać do rozwoju.

Procesy rekrutacyjne prowadzimy za pośrednictwem agencji rekrutacyjnych, portali zawodowych oraz ogłoszeń własnych.