strzałka do góry

Projektowanie wielobranżowe

Łukasz
Zdziebłowski

Projektowanie

Doradztwo i consulting

Wykonawstwo

Projektowanie wielobranżowe


Nasza firma, podejmując wyzwania projektowe, ma świadomość, iż jako przedstawiciel jednej z niewielu gałęzi gospodarki, jest ,,rzeźbiarzem ziemi”. Efektem tego procesu jest architektura, która otacza nasze życie. Jej bogactwo obecne jest w każdej naszej potrzebie. Nie pozostajemy w swojej pracy tylko architektami. W dzieło wzbogacania przestrzeni mieszkania, pracy i odpoczynku, zaangażowane są profesjonalne zespoły eksperckie. Chcemy zrozumieć i wypełnić każdą potrzebę naszych klientów, dlatego też wybieramy najlepszych specjalistów w zakresie wszelkich branży i zakresów, jakie zawarte są w indywidualnym zamyśle naszego Partnera.
Dzięki wysokiej pozycji i opinii utalentowanego partnera, podejmującego z sukcesem skomplikowane projekty, realizujemy projekty w wielu sektorach, począwszy od środowiska, skończywszy na zakładach produkcyjnych z wysoką technologią wytworzenia. Koncentrujemy się na zadaniach wspierających mobilność, zrównoważony rozwój oraz jakość życia.

Wielobranżowe, interdyscyplinarne zespoły, zarządzane w sposób skuteczny silnymi osobowościami, z wybitną wiedzą przekrojową, pozwalają na realizację zadań z zakresu:

Architektury
Konstrukcji
HVAC
Instalacji elektrycznych i niskoprądowych
Hydrogeotechniki
BMS
Infrastruktury
Tuneli i budownictwa podziemnego
Zabezpieczeń przeciwpożarowych
Projektowania procesów
Projektowania technologii
Aranżacji wnętrz
Architektury krajobrazu
 

Osoba odpowiedzialna Łukasz Zdziebłowski bbc@bbconsultants.pl

Powiązane projekty