strzałka do góry

Zarządzanie projektami i programami

Łukasz
Zdziebłowski

Projektowanie

Doradztwo i consulting

Wykonawstwo

Zarządzanie projektami i programami


Podejście do zarządzania projektami i programami, oparte na nowoczesnych zasobach wiedzy, zostało poddane ciągłej ewaluacji w ramach doskonalenia kultury organizacyjnej BBC. W chwili obecnej dostarczamy usługi najwyższej jakości w zakresie zarządzania projektami i programami, co wyróżnia nasza firmę spośród konkurencji.

Dla naszych partnerów pozostajemy elastyczni w zakresie świadczonych usług zarządczych. Oferujemy usługi zarządcze dla komplementarnych zamierzeń, jak również jesteśmy elastycznym partnerem w doraźnych działaniach doradczych.

Rozumiemy, iż dla każdego projektu niezbędne jest indywidualne podejście, dlatego też oferujemy usługi „szyte na miarę” i dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy również ekspertami w zakresie zarządzania zarówno programem, jak i portfelem projektów. Rozumiemy strategiczne znaczenie powyższych usług doradczych. Mamy opinię wysoko rozwiniętego partnera, który rozumie i sam wdraża strategie zarządcze na poziomie programów i portfeli.
Doświadczenie pozwala nam przygotować, przeprowadzić, i co najważniejsze, zakończyć z sukcesem nawet najbardziej skomplikowane projekty budowlane. Wybierając firmę BBC, nasi Klienci zyskują pewność, że inwestycja zostanie zakończona w zaplanowanym czasie, zachowując przy tym odpowiednią jakość wykonania oraz optymalny koszt wytworzenia.

Osoba odpowiedzialna Łukasz Zdziebłowski bbc@bbconsultants.pl

Powiązane projekty